KURUMSAL

2001 yılında Kuzey Batı Fransa’da Notaire Clossais’den aldığımız ilk arsa ile başlayan emlak sektörüneilgimiz, 2012 yılı ekim ayına kadar Avrupa’da Gayrimenkulyatırımıvedanışmanlığı tecrübesi edinmemizi sağladı.

2012 Ekim ayında Anavatanımıza dönme kararı aldık. Türkiye’de Kasım ayında Titanyum Limited Şirketini Kayseri‘de Kurduk. Unlu Mamülleri, Tekstil ve Gayrimenkulyatırımlarımızı bu şirket üzerine devam ettirdik ve yaklaşık 40 çalışana ulaştık. Müşterilerimizin de desteği ile güzel başarılara imza attık. 2012 Titanyum Yapı 2012 Adress giyim ve 2015 Çörekotu Unlu Mamülleri başarılarımızın nişanesi olarak devam etmektedir.

18 yıllık tecrübemiz ile asıl branşımız ve sevdiğimiz emlak sektörünü şehrimizde gayrimenkul yatırımcısı olarak takip etmeyi sürdürdük. Emlakçılığın toplum nezdinde saygın bir yere gelebilmesi amacını da hedef edinerek İkiNoktaMülkYönetimini 2019 yılında şuandaki Merkez Ofisimizde kurduk.

 

Misyonumu ve Vizyonumuza sadık kalan başarılarımıza başarılar katacak sizin halinizle hallenen çalışma ekibimizle yolumuza devam ediyoruz.

 

MİSYON

Gayrimenkullerin alım satımında mülk sahiplerinin her türlü sorununu çözmek

 

VİZYON

İlkeli, şeffaf, doğru ve takipçi yaklaşımla sektörün ilk akla geleni olmak.

Copyright © Tüm hakları saklıdır. anadoludijital.com.tr